fbpx
Лоциран на завршетокот на градот, наспорти “Биљанини извори” – хотел International**** ви нуди најбрз и наједноставен пристап до плажите, како и одличен пешачки пристап до крајбрежјето на Охридско Езеро.
 
Хотелот располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби и апартмани. 
Паркингот е бесплатен и обезбеден со видео надзор. 
Терасата со барот и рецепцијата работат 24/7 за посетителите на хотелот.

Early Booking попуст до 15.06.2020  - 10%

Ценовник за период од 01.06.2020 до 30.09.2020:
1/2 соба - 50еур
1/2+1 соба - 60еур
1/3 соба - 60еур
1/2+2 апартман - 70еур
1/4 апартман- 70еур
 
 
*Цените се изразени во ЕВРА и се однесуаат на ноќевање со појадок.
*Деца до 12год, БЕСПЛАТНО во тип на соба 1/3, 1/2+2 или 1/4.
 
 
Прочитано 196 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top