fbpx

Ценовник 2020

МАЈ/ЈУНИ

tino 1

ЈУЛИ/АВГУСТ

tino 2

Услуги вклучени во цените: појадок, спа центар со џакузи, сауна и парна бања, семинарска сала за настани), Wi Fi, паркинг.
Можност доплата за масажи.
Собите во хотелот се реновирани во 2020 год.
Доплата за пансион – 9 евра по лице по оброк (избор по желба – предјадење, главно јадење и десерт.
Цените се со вклучен ДДВ.
Во цената не е вклучена туристичка такса:
Престој за деца 0-5,99 – бесплатно
Престој за деца 6-11,99 – 50 % од цената по особа

Галерија

Прочитано 220 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top