fbpx

Специјален пакет за целата фамилија во
Аурора Ресорт 5*, Берово

Одморете се оваа зимска сезона во пет-ѕвезден амбиент создавајќи прекрасни спомени кои ќе ги помните доживотно.

ФАМИЛИЈАРЕН ПАКЕТ НА БАЗА НА ПОЛУ ПАНСИОН + СПА
ТИП НА СОБА ЦЕНА ЗА 3 НОЌЕВАЊА ПО ЛИЦЕ ЦЕНА ЗА ДОПОЛНИТЕЛНО 4 НОЌЕВАЊЕ ПО ЛИЦЕ ЦЕНА ЗА 5 НОЌЕВАЊА ПО ЛИЦЕ ЦЕНА ЗА ДОПОЛНИТЕЛНО 6 НОЌЕВАЊЕ ПО ЛИЦЕ ЦЕНА ЗА 7 НОЌЕВАЊА ПО ЛИЦЕ ЦЕНА ЗА ДОПОЛНИТЕЛНИ НОЌЕВАЊА ПОСЛЕ 7 НОЌЕВАЊЕ ПО ЛИЦЕ
Супериор 119€ / 7,378мкд 39€ / 2418мкд 179€ / 11,098мкд 35€ / 2,418мкд 239€ / 14,818мкд 33€ / 2,046мкд
Делукс /
Џуниор Свит
135€ / 8,370мкд 44€ / 2,728мкд 205€ / 12,710мкд 40€ / 2,480мкд 275€ / 17,050мкд 38€ / 2,356мкд
Апартман 149€ / 9,238мкд 49€ / 3,038мкд 229€ / 14,198мкд 45€ / 2,790мкд 309€ / 19,158мкд € 42 / 2,604мкд

 

21 Декември 2018 – 20 Март 2019 година

* Пакетот не важи за државни празници и за периодот 28 Декември 2018 до 02 Јануари 2019 година;
* Пакетот важи за Бадник и Божиќ само со задолжителна дополнителна доплата и тоа:
– 10€ доплата за возрасно лице (од вечер);
– 5€ доплата за деца на возраст од 6 до 12 години (од вечер);
– деца под 6 години не доплаќаат за бадникова и божиќна вечера.

-Политика за сместување на деца:

-Прво дете од 0-12 години бесплатно;

-Второ дете од 0-6 години бесплатно;

-Второ дете од 6-12 години доплаќа за пакетот 10€ од ноќевање.

-Пакетот може да се искористи за минимум 3 ноќевања и е на база на полу пансион (појадок + вечера) + бесплатно користење на СПА (затоплен внатрешен базен, парна бања и сауна) по 1час дневно.

Прочитано 904 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top