fbpx

Хотел Маврово (Фершпед)

Зимска сезона 2017-2018

Полу пансион по лице од ноќ

3+ ноќевања

6+ ноќевања

Двокреветна соба

2.100

1.800

1.600

Апартман за 3 лица

2.000

1.700

1.500

Апартман за 4 лица

1.700

1.500

1.300

Дополнително лице

1.400

1.200

1.000

За Ноќевање со појадок, минус 300 ден. од цената.

 

• Цените се во денари по лице од ноќ, со вклучен дaнок и тур.такса;
• Сам во соба (еднокреветна) со +40% доплата;
• Деца до 2 години - 100% попуст;
• Деца од 2 до 7 години - 50% попуст;

 ЦЕНОВНИК ЗА НОВА ГОДИНА

5.400 мкд по лице за 2 полу пансиони во Соба, мин.2 лица
6.600 мкд по лице за 3 полу пансиони во Соба, мин.2 лица

4.600 мкд по лице за 2 полу пансиони во Апартман, мин.4 лица
5.700 мкд по лице за 3 полу пансиони во Апартман, мин.4 лица

На 31.12 организирана е Новогодишната забава со жива музика и свечено мени

 

 

Прочитано 1648 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top