fbpx

ЛЕТО 2018 

 

СЕГА Е ВИСТИНСКОТО ВРЕМЕ

Никогаш не е прерано да мислите на вашето следно летување

ЛЕТО 2019 ХОТЕЛИ ГРЦИЈА 

ХОТЕЛ Услуга Цена од За уплати до Информации
КАСАНДРА
MIRAGGIO THERMAL RESORT & SPA 5* Paliouri BB 68,2 € 31.01.2019 -20%
POMEGRANATE WELLNESS & SPA 5* Potidea HB 61,1 € 28.02.2019 -20%
IKOS OCEANIA 5* Nea Moudania UAI 110,6 € 31.01.2019 -20%
ELINOTEL APOLOMARE 5* Hanioti HB 49,4 € 31.01.2019 -20%
PORTO SANI 5* Sani HB 112,5 € 31.01.2019 -20%
SANI CLUB 5* Sani HB 89,1 € 31.01.2019 -20%
SANI BEACH HOTEL & SPA 5* Sani HB 75,9 € 31.01.2019 -20%
SANI ASTERIS SUITES 5* Sani BB 96,8 € 31.01.2019 -20%
SANI DUNES 5* Sani HB 97,9 € 31.01.2019 -20%
PORTES BEACH 4* Potidea HB 29,2 € 31.01.2019 до -20%
POTIDEA PALACE 4* Potidea UAI 61,6 € 28.02.2019 -25%
PALLINI BEACH 4* HB 28,6 € 31.01.2019 -20%
PORT MARINA 3* Paliouri HB+ 22,3 € 31.01.2019 -20%
BOMO OLYMPIC KOSMA 3* Hanioti AI 19,8 € 31.01.2019 -35%
СИТОНИЈА
IKOS OLIVIA 5* Gerakini UAI 118,8 € 31.01.2019 -20%
CRONWELL SERMILIA RESORT 5* HB 39,6 € 31.01.2019 -20%
SITHONIA THALASSO TERAPY & SPA 5* AI 69,3 € 31.01.2019 -10%
MELITON THALASSO THERAPY & SPA 5* Porto Carras BB 55,6 € 31.01.2019 -10%
BLUE DOLPHIN 4* Metamorfosis HB 29,7 € 31.01.2019 -25%
LAGOMANDRA BEACH 4* N.Marmaras HB 34,9 € 31.01.2019 -15%
LAGOMANDRA HOTEL 4* N.Marmaras HB 31,9 € 31.01.2019 -15%
ASSA MARIS BOMO CLUB 4* Ag. Nikolaos AI 28,1 € 31.01.2019 до -40%
ATОС
EAGLES PALACE 5* Ouranoupoli BB 51,7 € 28.02.2019 -20%
ALEXANDROS PALACE 5* Ouranopoli HB 27,5 € 31.01.2019 -25%

ОСТРОВ ЗАКИНТОС

Best Western Zante Park 5* 10% For stay 01/05 – 30/10
Astoria Hotel 2* up to 20% For stay 27/05 – 28/09
Matilda Hotel 4* up to 10% For stay 01/05 – 05/10
Locanda Beach Hotel 4* up to 20% For stay 27/05 – 30/09
Argassi Beach Hotel 3* up to 20% For stay 20/05 – 10/10
Zante Royal Resrot & Water Park 4* up to 30% For stay 01/05 – 20/10
Zante Yliessa Hotel (Apartments) up to 25% For stay 24/05 – 05/10
The Bay Hotel & Suites 5* up to 30% For stay 01/05 – 20/10
Remezzo Studios & Apartments (Apartments) up to 25% For stay 25/05 – 30/09
Palazzo Di Zante Hotel & Water Park 4* up to 15% For stay 01/05 – 15/10
Piccadilly Apartments (Apartments) up to 20% For stay 01/06 – 27/09
Denise Beach Resort 4* up to 20% For stay 01/06 – 28/09
Asterias by Zante Plaza (Apartments) up to 15% For stay 16/05 – 05/10
Timotheos Studios (Apartments) up to 20% For stay 01/05 – 05/10

 

Ние мислиме навреме за вашето летување !

Резервирајте го вашиот хотел во Грција сега и заштедете до -40%

Дополнителен попуст за целосна уплата

КОМПЛЕТНА ПОНУДА ХОТЕЛИ  КЛИКНЕТЕ

Информации и резервации на 043 231 221

Акцијата трае ограничено ! 

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Информации и резервации на 043 231 221
Акцијата трае ограничено !

 

Прочитано 8609 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top