fbpx

Хотел Мона се наоѓа во срцето на Златибор, така што неговата поставеност е во близина на сите туристички содржини. Хотелот располага со 120 соби и апартмани. Во секоја соба има ТВ со кабловска телевизија, сеф, мини бар, фен, телефон, телефон и интернет конекција. Во хотелот има можност гостите бесплатно да користат базен, теретана, сауна, парна бања и соба за релаксација. Сите соби во хотелот Златибор Мона се климатизирани. Покрај овие погодности може да се користат и третмани на лице и тело и масажа кои дополнително се плаќаат.

Hotel Mona

Ценовник сезона 2020

Hotel Mona Zlatibor Zima 2019 201

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Попусти и доплати:
- Деца до 7 години со двајца родители, бесплатно
- Деца 7-12 години заедно со двајца возрасни плаќаат 17€ на ден

Цената не вклучува:
- Туристичка такса: 1 € по лице на ден, осигурување 0,2 € по лице од ден

Цената вклучува:
- Цена по лице на ден, ноќевање со појадок
- Внатрешен базен, фитнес

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Прочитано 139 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top