fbpx

Katarino Spa SPO 25 09 2019

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено :
Користење на термалната зона на Катарино, внатрешен и надворешен базен, надворешен детски базен, џакузи, солена соба, финска сауна, Kiva сауна, инфраред сауна, арома парна бања, панорама парна бања, лакониум, авантуристички тушеви, тепидариум, ледена фонтана, фитнес, транспорт до ски гондолата во Банско.

Во цената НЕ е вклучено :
Community tax, 0,3€ возрасен и деца 2-12г. Од ден
Туристичка такса, 1€ возрасен и деца 2-12г. Од ден
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) ресторан CLUB 840 160€ / возрасен, 80€ / дете (7-14г.)
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) ресторан Katarino 140€ / возрaсен , 70€ / дете (7-14 г).


Максимален број на лица: DBL ( 2+1 ) или ( 3+0) ,Junior suite ( 2+2 ) или ( 3+0); Apartman ( 2+2 ) или ( 3+0)

Минимум престој 5 ноќевања во периодот 28.12-03.01.2019 и минимум 3 ноќевања во периодот 21.12-27.12.2018 & 04.01-16.02.2019; мин престој 2 ноќевања во периодот 10.03-11.04.2019 & 01.12-20.12 & 17.02-09.03

Прочитано 126 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top