fbpx
 СПЕЦИЈАЛНA ПОНУДА!!!
за термини во Мај 2019
*** Лимитиран број на места. ***
 
 
ХОТЕЛИ
ПОАЃАЊЕ (C-INN) 05.мaj 12. мaj
ДЕНОВИ 6 ноќи / 7 дена 6 ноќи / 7 дена
DIAMOND ALANYA BUTIK 3* Half Board 179€ /
KONAKLI NERGIS BUTIK 4* All İnclusive 199€ /
BONE CLUB SVS 4* All İnclusive 199€ /
GRAND SANTANA 4* All İnclusive / 199€
KEMAL BAY 5* All İnclusive 289€ 299€
HOTEL 5* (NO NAME) All İnclusive 269€ 289€

 
* Цена за возрасно лице во двокреветна соба.
* Цена за дете со  две возрасни лица во соба од 02 до 11.99 години – 150 еур
*** За понудата Хотел 5* (NO NAME) -  Сместувањето е во некој од наведените хотели без можност за избор (Armas Prestige, Aydinbey Gold Dreams, Katya, Throne Beach Resort или сличен на нив) ***
 
 
Прочитано 220 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top