fbpx

АНТАЛИЈА ЛЕТО 2019

ХОТЕЛ Услуга мај јуни јули август септ.
KLEOPATRA MELISA HOTEL *** 6 AI од 274 од 353 од 390 од 390 од 346
CAPRICE APART ** 6 RO од 208 од 228 од 268 од 268 од 258
MOON LIGHT HOTEL *** 6 BB од 198 од 223 од 272 од 296 од 262
ASTOR BEACH HOTEL *** 6 AI од 246 од 281 од 383 од 383 од 311
KLEOPATRA HERMES HOTEL *** 6 AI од 235 од 276 од 335 од 379 од 335
BONE CLUB SVS HOTEL **** 6 AI од 257 од 339 од 410 од 431 од 400
INFINITY BEACH HOTEL **** 6 AI од 274 од 304 од 396 од 428 од 396
MESUT HOTEL **** 6 AI од 278 од 354 од 450 од 459 од 404
KLEOPATRA ADA BEACH **** 6 AI од 285 од 332 од 450 од 450 од 365
KLEOPATRA BEACH HOTEL **** 6 AI од 293 од 327 од 473 од 473 од 376
GRAND ATILLA HOTEL *** 6 AI од 280 од 328 од 377 од 377 од 348
BLUE SKY HOTEL **** 6 AI од 310 од 381 од 506 од 506 од 465
KRIZANTEM HOTEL **** 6 AI од 295 од 364 од 436 од 436 од 436
SENZA GRAND SANTANA HOTEL **** 6 AI од 288 од 385 од 483 oд 483 од 379
SENZA THE INN RESORT HOTEL ***** 6 UAI од 318 од 436 од 578 од 578 од 423
KEMAL BAY HOTEL ***** 6 AI од 329 од 421 од 520 од 520 од 431
KONAKLI NERGIS BUTIK HOTEL ***** 6 AI од 301 од 343 од 400 од 436 од 400
DIZALYA PALM GARDEN HOTEL ***** 6 UAI од 328 од 473 од 566 од 616 од 533
JUSTINIANO CLUB ALANYA **** 6 AI од 334 од 427 од 502 од 502 од 460
KATYA HOTEL ***** 6 AI од 309 од 431 од 451 од 451 од 451
DOGANAY BEACH CLUB ***** 6 UAI од 327 од 416 од 548 од 559 од 460

 

НАПОМЕНИ:
- ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА СМЕСТУВАЊЕ ВО ДАДЕНИОТ ХОТЕЛ И ТИП НА УСЛУГА
- ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКЛУЧЕН ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА!
- ПОПУСТИТЕ ЗА ДЕЦА СЕ ОДНЕСУВААТ НА ХОТЕЛСКОТО СМЕСТУВАЊЕ
- ПОПУСТИТЕ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО ДАТУМОТ КОЈ Е НАЗНАЧЕН
- ЦЕНИТЕ НА ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕ ПРОМЕНЛИВИ ВО ОДНОС НА ТЕРМИНОТ НА ПАТУВАЊЕ
- ИНФОРМАЦИИ ВО ОДНОС НА ЦЕНАТА ВО КОНКРЕТЕН ТЕРМИН ПОБАРАЈТЕ НА 043 231 221 или sОваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

Прочитано 9988 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top