fbpx

PORT 9 ISLAND FAMILY RESORT * * * * - КОРЧУЛА

 

Положба: на островот Корчула, во „Заливот на школките“
Сместување: 4 депанданси Јасмин***, Цедар***, Бегонија ** и Чемпрес **, 258 соби. Секоја соба е опремена со тоалет, телефон, балкон, сателитска ТВ и фен
Услуга: полупансион / all inclusive
Содржини: рецепција, 3 ресторани, ТВ сала, пивница, барови, далматинска таверна...
Плажа: песочна
Спорт и забава: анимација, голем отворен базен со морска вода, 2 тениски терени, терен за мини кошарка, пинг-понг...

 Port9 leto2019

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

 

 

 

 

  • Локација:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top