fbpx

HOTEL ADRIATIC ** ДУБРОВНИК

Локација: на 20м од плажа
Сместување: 100 соби опремени со клима.
Содржини: базен, џакузи, ресторан бар, лифт, сеф, тениски терен, сауна, игралиште за деца, базен, менувачница, рета кар, рента велосипед, бесплатен интернет во лоби, паркинг (5 евра).

Adriatic Vis 

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD). 

  • Локација:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top