fbpx

HOLIDAY VILLAGE SAGITTA *** - RUSKAMEN

 

 

 

Локација: оддалечено од Омиш 7км, покрај плажа.
Сместување: Хотело располага со соби и бунгалови. Пространи и модерни соби, опремени со сопствена бања, балкон, WI-FI, сателитска ТВ.
Плажа: се наоѓа во непосредна близина на песочна плажа, долга 600 метри.
Содржини: Хотелот располага со два ресторани, голема тераса над плажа, beach бар, базен, паркинг.

Sagita1

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Легенда:
DBL - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба,           
PV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред,          
BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

  • Локација:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top