fbpx

Секој понделник Солун Миконос Солун

* Пакет аранжмани со вклучени авио билети, аеродромски такси, хотелска услуга, трансфер до избраниот хотел…

Цени од 662 € по лице

Цените се дадени во евра за уплата во денари ( 1 еур= 62 мкд)
За потврда на резервација потребно е уплата од мин 30% депозит
Расположливоста на места зависи од состојбата во момент на самата резервација
Голем избор на хотели – побарајте информации во агенција за бараниот термин на Вашето патување…

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Информации и резервации 043 231 221

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top