fbpx

ЛЕТО 2019 Чартер летови од Солун - КРИТ


EARLY BOOKING 2019

* Пакет аранжмани со вклучени авио билети, аеродромски такси, хотелска услуга и трансфер до избраниот хотел…


ПОБАРАЈТЕ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

Цени од 201 € по лице (со вклучен лет, трансфер, хотелско сместување)

AMNISSOS RESIDENCE 3* AI 303 од €

ANEMI STUDIOS & APARTMENTS RO од 224 €

HERMES HOTEL MALIA 3* BB од 267 €

KLIO APART HOTEL 4* HB од 291 €

HERSONISOS PALACE 4+* AI од 383 €

NIKOS HOTEL 2* BB од 205 €

FOTULAa Apartments NA од 216 €

TALEA BEACH HOTEL 3* Rethymno AI од 349 €

KRINI BEACH 3+* AI од 376  €

ANTINOOS HOTEL 2* BB од 209 €

BOMO RETYMNO BEACH 4* AI од 469 €

BOMO EUROPA BEACH HOTEL 4* AI од 481 €

BOMO PENINSULA RESORT 5* AI од 511 €

GRECOTEL MELI PALACE 4* AI од 767 €

ALBATROS SPA RESORT 5* HB од 488 €

 

 

* Пакет аранжмани со вклучен хотел, авио билет, аеродромски такси и трансфер до избраниот хотел …
Цените се дадени во евра за уплата во денари ( 1 еур= 62 мкд)

За потврда на резервација потребно е уплата од мин 30% депозит
Расположливоста на места зависи од состојбата во момент на самата резервација


Голем избор на хотели – побарајте информации во агенција за бараниот термин на Вашето патување…

Информации и резервации на 043 231 221 

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top