fbpx

Локација: 2 км од Неа Потидеа , на 4 км од Неа Модања. Хотелот е на плажа.
Капацитет: 115 соби, 92 двокреветни и 23 суите
Услуга: полупансион (појадок и вечера) или се вклучено
Хотелски содржини: главен ресторан, таверна, Италијански ресторан (наскоро), “поол бар” , СПА центар, водени спортови, теннис, отворен базен со посебен сектор за деца, затворен базен со загреана вода (наскоро), интернет, њирелесс интернет, перална, рент а кар, паркинг, мини клуб за деца,
Опременост на собите: бања, фен, балкон, клима уред, телефон, мини бар, сателитска ТВ, електронски сеф.

EARLY BOOKING ЛЕТО 2020

Istion Club EB 31 12

 


Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Медија

  • Локација:
Прочитано 4300 пати
Тагови:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top