fbpx

Локација: 3км од Литохоро, 80 км од Солун
Капацитет: 196 соби, суитес, бунгалови
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини: релакс - третмани, Фитнес, масажа, спа-центар, турка бања, мини клуб за деца, салон за убавина, спортски терени, тенис, спортови на вода, бар, пијано бар, фризер, поол бар, отворен базен, затворен базен, рецепција, бизнис центар
Опременост на собите: клима уред,телефон, радио, сателитска ТВ, мини бар, фен, сеф, интернет, балкон

EARLY BOOKING ЗА ЛЕТО 2020

Dion Palace EB 31 12

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

.

 

Медија

  • Локација:
Прочитано 2485 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top