fbpx
AERIA HOTEL 3* ASTRIS THASSOS
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
5 12.06.21-23.06.21 24.06.21-09.07.21 10.07.21-24.07.21 25.07.21-22.08.21 23.08.21-12.09.21 13.09.21-17.09.21 18.09.21-22.09.21
DOUBLE ROOM
2Ad 82 89 98 113 89 82 78
3Ad 111 120 132 153 120 111 105
2Ad+1ch(0-1) 82 89 98 113 89 82 78
2Ad+1ch(12-17.99) 103 111 122 142 111 103 98
2Ad+1ch(2-11.99) 82 89 98 113 89 82 78
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – КОМПЛЕТ ПАНСИОН
2Ad 104 111 120 135 111 104 100
3Ad 144 153 165 186 153 144 139
2Ad+1ch(0-1) 104 111 120 135 111 104 100
2Ad+1ch(12-17.99) 137 144 155 175 144 137 131
2Ad+1ch(2-11.99) 112 119 128 143 119 112 108
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО
DOUBLE ROOM
2Ad 113 120 129 144 120 113 109
3Ad 158 167 179 200 167 158 152
2Ad+1ch(0-1) 113 120 129 144 120 113 109
2Ad+1ch(12-17.99) 150 158 169 189 158 150 144
2Ad+1ch(2-11.99) 123 130 139 154 130 123 119
Мин. Престој 2 3 3 4 3 2 1

 

Опис: 200 метри од плажа, ресторан, лоби бар, базен, WI-FI, гостите можат да ги користат содржините на Aelos Thassos Palace

Соби: клима, САТ ТВ, WI-FI, фрижидер, балкон

Прочитано 84 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 08.30 - 17.00

Сабота 09.00-13.00

Top