fbpx

Вилата е лоцирана во Неа Потидеа на втора линија од морето, во близина на голем маркет. Вилата располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија, како и со големи двоспални и троспални апартмани за 6 и за 8 возрасни лица, реновирани и целосно опремени. Вилата е на два ката со сопствен лифт и ниско приземје. Сите студија и апартмани имаат комплетно опремена кујна, балкон, фен, ТВ, клима која е вклучена во цена и бесплатен интернет во јавни простории. Вилата нема приватен паркинг, паркирање на авомобилите е дозволено на сама улица пред вилата.  Во дворот на вилата има заедничка кујна со скара која е на располагање на гостите.

Ценовник 2020

ПЕРИОД ТЕРМИН 1/2 СТУДИО 1/3 СТУДИО 1/4 СТУДИО
21. јуни 04. јули €35 €40 €46
05. јули 18. јули €40 €45 €52
19. јули 25. јули €45 €52 €58
26. јули 22. август €52 €58 €65
23. август 29. август €46 €52 €58
30. август 05. септември €35 €40 €46
06. септември 20. септември €25 €29 €35

ЦЕНИ СЕ ДАДЕНИ ПО НОЌ ЗА СТУДИО

НАПОМЕНА:
Максимален број на лица кои можат да се сместат во студио е согласно конфигурација и тип на соба како во табела. Доколку се сместат повеќе лица (на барање и со претходно одобрение) се намалува комодитетот на собата и сместувачкиот капацитет.
Доколку не се пријават дополнителен број на лица во соба навремено во агенција (надвор од резервација и Договор за патување), истите нема да бидат примени во собата или ќе им биде наплатено за повисока категорија на соба, доколку истата е расположлива во моментот.
Сместување во собите е по 13 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува: возрасни: 35 €/ деца од 2 до 12 години: 25 €/ деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
Прочитано 167 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top