fbpx
Вила Магда. Модерно опремените апартмани се лоцирани во непосредна близина на плажата во Полихроно, на околу 200м оддалеченост. Вилата располага со 4 апартмани распоредени на високо приземје и прв кат. Апартманите се со 2 одвоени соби, во едната има брачен кревет, а во другата соба има софа на извлекување за максимум 2 лица, мини кујна опремена со фрижидер, решо и прибор согласно капацитетот на собата, тоалет со туш, балкон, ТВ, клима (бесплатно) и Wi-Fi интернет (бесплатно).  Паркирање на возилата е овозможено на самата улица пред влезот на вилата. На 50м од вилата има маркет, а централниот дел на Полихроно со бројни содржини е на 300м оддалеченост. 
 
-20% за резервации со комплетни уплати до 31.12.2019, Early Booking (First Minute)
-15% за резервации со комплетни уплати до 31.01.2020, Early Booking
-10% за резервации со комплетни уплати до 30.04.2020, Early Booking
 
BLACK FRIDAY -25% ПОПУСТ
 
Поаѓање Мај Јуни Јули Август Септември
Термин 17 24 31 7 14 21 28 5 12 19 26 2 9 16 23 30 6 13 20
Ноќи 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
App 1/2+2 (4лица) 99 109 169 249 339 389 399 419 419 459 459 459 459 439 389 249 179 119 99
 
Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 
Цените се за наем на студио за 7 ноќи/8 дена без вклучен превоз.
Πрвите 2 и последните 2 смени се ПРОМО за нив не важи EARLY BOOKING попустот
 
 НАПОМЕНИ:
– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
– При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
– Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни
– Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат до 10:00 (локално време), а сместувањето е после 14:00 часот (локално време);
– Хигиената во објектот за време престојот ја одржуваат самите гости;
– Превоз од  Скопје / Велес / Неготино / Смоквице / Гевгелија;
– Автобусот ги остава/зема патниците на околу 100m од вилата.
– Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти. 
 
ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
– За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин;
– Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
 
Прочитано 1237 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top