fbpx
Се наоѓа на сама плажа во склоп на хотелот Toroni Blue Sea. Студијата и апартманите за 2 – 4 лица во понудата се на приземје, прв и втор кат. Едните се со страничен поглед на море, а другите со поповолна цена се со постар намештај и без поглед на море. Сите имаат TV и клима вклучена во цената . Гостите можат да го користат базенот, детскиот базен и паркинг од хотелот. Можна е доплата на полупансион во хотелот.
 
BLUE SEA BASIL TORONI
Услови:
 
За резервација без попуст потребна е уплата од 40% со резервација, а останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.
 
Такса за престој, во висина од 0,5 евро по сместувачка единица се плаќа на лице место пред влегување во објектот.
Прочитано 1776 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top