fbpx

Вила “MARIA” е лоцирана на одлична ликација во центарот на Неи Пори веднаш наспроти хотел Platon и 50м од црквата и околу 100m од плажа. Располага со трокреветни студија (на I и II кат) и четворокреветни студија (на II кат). Во трокреветните студија има еден брачен и едено единечено легло. Во четворокреветните има еден брачен и две единечни легла. Секое студио е комплетно опремено со: кујна со комплетен прибор за онолку лица према број на легла, фрижидер..,(кујната е одделена од спалната соба), тоалет, балкон со масичка со столчиња со поглед кон булеварот и хотелот Платон, клима, ТВ, гардеробер. Wi-Fi интернет - Бесплатен. Наспроти вилата има супермаркет.

 
"MARIA"
Неи Пори
термин
МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
19 26 2 9 16 23 30 7 14 21 28 4 11 18 25 1 8 15 22
бр. ноќи 7 7 7 7 7 7 7* 7 * 7 * 7 * 7 * 7 * 7 * 7 * 7 7 7 7 7
1/3 студио 45 65 85 105 125 145 280 310 340 340 340 340 340 310 145 110 85 65 50
1/4 студио 45 70 95 115 135 155 305 340 370 370 370 370 370 340 155 120 95 70 55
опис на ценовникот цени по лице со превоз цени за наем на цело студио без превоз цени по лице со превоз

 НАПОМЕНА

- Цените се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз | 3-то и 4-то лице, БЕСПЛАТНО сместување;
- Цените за 7 ноќи/8 дена (со *), се дадени за наем на цело студио без вклучен превоз;
- Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
- При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
- Во студио плаќаат минимум 2 лица | 3-то и 4-то лице се сместува БЕСПЛАТНО, плаќа само превоз;
- Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
- Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
- Превоз од: Штип / Скопје / Куманово / Велес / Удово / Гевгелија;
- Автобусот ги остава/зема патниците веднаш пред вилата;
- Wi-Fi интернет - БЕСПЛАТНО!!

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
- За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот термин;
- За аранжманите за 7 ноќи/8 дена (без *), при патување со сопствен превоз се намалува -10€ од цената по лице;
- Доплата за клима - 5€ од ден на лице место;
- Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. - бесплатно (без седиште);
- Доплата за патничко осигурување 

Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти и Не важат за првиот термин.

Прочитано 10530 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top