fbpx
Вила ХРИСТОС - се наоѓа на 300 метри од плажа во мирно опкружување. Вилата располага со 1/3апартмани и 1/4дуплекс апартмани, сите се со балкон, опремена кујна, бања, ТВ, Wi-Fi и клима (вклучена во цена). Истата е од Б-категорија.
Опис на апартманите: 1/3 апартман –(1 и 2 кат), две простории, спална со 3 единечни кревети и кујна со трпезарија од каде се излегува на балкон. 1/4 дуплекс апартман –(1 и 2 кат), 3 простории, две спални со по два поединечни кревети, од едната се излегува на балкон и кујна со трпезарија од каде се излегува на балкон.
 
 
 
 

Вонсезонски цени:

Термин 01.09.2019 08.09.2019 15.09.2019 22.09.2019
Ноќевања 7 ноќи 7 ноќи 7 ноќи 7 ноќи
1/3 апп и 1/4 дуплекс 135€ 115€ 85€ 65€
 
Напомени:
 
Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.
Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнување. Термините дадени во табелата се непроменливи.
Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.
 
Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €
 
Задолжително патничко осигурување.
Собите се превземаат по 14.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.
За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.
Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице
ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени и сл.)!!!
Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот).
Прочитано 5354 пати
Тагови:

Поврзани понуди

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top