fbpx

Оваа вила е лоцирана на страната на Венецијанската тврдина и нуди комуникација со двете страни на градот.Студијата 02 и 03 поседуваат сопствена кујна (фрижидер, решо со две рингли, , прибор и садови според бројот на гостите), квалитетен намештај, ТВ, клима и сопствена тераса со гарнитура за седење. Климата се доплаѓа 5 евра на ден по студио.

ПАРГА Услуга МАЈ 29 ЈУН 08 ЈУН 18 ЈУН 28 ЈУЛ 08 ЈУЛ 18 ЈУЛ 28 АВГ 07 АВГ 17 АВГ 27 СЕП 06 СЕП 16
Број на ноќевања 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
Вила MARIETA
Клима со доплата
Студио 02 по лице 59 79 119 159 189 229 249 249 219 179 119 59
Студио 03 по лице 39 59 89 109 139 169 189 189 159 119 79 39
Помошен кревет 29 39 49 69 79 99 119 119 89 79 39 29
 
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА ЗА БРОЈ НА НОЌЕВАЊА ПО ЛИЦЕ, БЕЗ ПРЕВОЗ
 
Доплати
 - климата се доплаќа 5 евра на ден по студио
 
ТУРИСТИЧКА ТАКСА: од 01.01.2018 година Министерството за туризам на Р.Грција има воведено туристичка такса за сите гости кои престојуваат во оваа држава, и истата се наплатува на лице место кај сопствениците на приватното сместување или на рецепција кај хотелското сместување.
 
НАПОМЕНА: Во студијата и апартманите се влегува првиот ден по 14.00 часот а се напуштаат последниот ден до 10.00 часот. Студијата и апартманите се чистат еднаш на три дена а постелнина се менува на половина смена. Додатните односно помошните кревети во Грција се секогаш на расклопување и со помала димензија од стандардните.
 
Прочитано 250 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top