fbpx

Вила Поседонио – Полиихроно, се наоѓа на 100м. од плажата. Располага со 1/2 +1 апартмани – една спална соба со брачен кревет и плус кујна со помошен кревет и 1/4 +1 апартмани – една спална со брачен кревет и кујна со две софи на пуштање во кујната. Сите апартмани се опремени со тоалет, опремена кујна, тераса, ТВ и клима.
Координати : 40.015498, 23.528042.

 

ТЕРМИН НОЌEВАЊА 1/2 + 1 АПП 1/4 +1 АПП.
18.05.2019 7*промо 59 59
25.05.2019 7*промо 69 89
01.06.2019 7* 89 99
08.06.2019 7* 109 119
15.06.2019 7* 119 149
22.06.2019 7 129 169
29.06.2019 7 350 420
06.07.2019 7 390 460
13.07.2019 7 390 470
20.07.2019 7 420 470
27.07.2019 7 420 490
03.08.2019 7 390 490
10.08.2019 7 390 450
17.08.2019 7 350 410
24.08.2019 7* 149 169
31.08.2019 7* 129 149
07.09.2019 7* 99 119
14.09.2019 7* промо 89 99
21.09.2019 7* промо 59 69

НАПОМЕНА:
- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.
- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра
- Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања
- Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а трето и четврто лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз
- Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.
- Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.
- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 5%
- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.
Доплата за превоз: Скопје – Халкидики - Скопје изнесува
• 35 € возрасни.
• 25 € деца од 2 - 12 години.
• БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште).

Агенцијата организатор не презема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата.

Прочитано 305 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top