fbpx

Вила Вики се наоѓа во централниот дел на Неа Флогита, на само 30 метри од прекрасната песочна плажа и 100 метри од пешачката улица во Неа Флогита. Вилата располага со 4 апартмани со по 4 кревети распоредени на прв и на втор кат. Секој апартман има сопствено купатило со туш, кујна комплет опремена и балкон со страничен поглед кон морето.Клима вклучена во цена.

РАСПРОДАЖБА !!!
 
ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ ЗА СИТЕ ТЕРМИНИ 
ПЕРИОД 29.06-17.08
 
7 НОЌЕВАЊА ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ
Цена по лице 199 €
 
Трето, четврто лице плаќа 30 €

Vila Viki cenovnik 2019 1

Цените во табелите се изразени по лице за пакет аранжман 7 ноќевања со вклучен превоз, за минимум две лица во студио или четири лица во апартман;
Цените се изразени во евра, а плаќањето е исклучиво во денарска противвредност (1 евро = 62 денари);
Сместување на трето и четврто лице во студио задолжително плаќа 30 евра;
Само превоз на наведените датуми за возрасни е 30 евра, а за деца до 12 години е 20 евра;
При користење на сопствен превоз се одбива 10 евра од цените во табелата;
Кај цените во табелата обележани со * не се одбива превозот и не важи попустот;
За аранжманите купени со попуст НЕ Е дозволено: промена на датум, име и презиме на патниците по извршената уплата. Во случај на промена важат редовните цени и се доплаќа до износот;
Доплата за туристичка такса за 1/2 и 1/3 студио е 0,5 евра по ден (се плаќа во објектот)
Доплата за туристичка такса за 1/4 и 1/6 апартман е 1 евро по ден (се плаќа во објектот)
БУС 1 – Автобуски превоз според термини од табелата

05:00 часот тргнување од Куманово (пред ресторан Жмара);
06:00 часот тргнување од Скопје (паркинг спроти Саемот хотел ВИП);
06:45 часот тргнување од Велес (Бензинска пумпа Мак Оил Мотел Македонија);
07:30 часот тргнување од Кавадарци (Автобуска станица);
08:30 часот Граничен премин Богородица

БУС 2 – Автобуски превоз според термини од табелата

05:30 часот тргнување од Прилеп (Бензинска ЛУКОИЛ), трансфер со минибус до Битола или Кавадарци;
06:30 часот тргнување од Битола (Паркинг Спортска Сала);
07:00 часот граничен премин Меџитлија

Поаѓање од Грција во 14:15 часот по локално време.

НАПОМЕНИ: Собите се преземаат во 13,00 часот на денот на пристигнување, а се напуштаат во 9,00 часот на денот на заминување по локално време;

Задолжително патничко – здравствено осигурување;

За реализација на овој аранжман важат општите услови на патување.

Прочитано 4815 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top