fbpx

Вила МУСТАКАС се наоѓа во Полихроно, оддалечена околу 30м од плажа. Вилата располага со трикреветни студија. Студијата се наоѓаат на приземје, прв и втор спрат. Сите студија се опремени со мини кујна, сопствен тоалет, ТВ и клима (вклучена во цена). Вилата е Б категорија. Максимален капацитет во студио е 3 возрасни лица.

 -10% ПОПУСТ за уплати до 28.02

ПАКЕТ АРАНЖМАН МАЈ – ЈУНИ

ТЕРМИН 26.05.2019 02.06.2019 09.06.2019 16.06.2019 23.06.2019
Бр. на ноќевања 7 ноќи 7 ноќи 7 ноќи 7 ноќи 7 ноќи
Цена по лице 85€ 115€ 135€ 155€ 175€
Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.
За сместување во 1/3 студио за минимум 2 лица, 3-то лице плаќа само превоз ако користат.
 
 
ЈУЛИ – АВГУСТ
 
ТЕРМИН НАЕМ 1/3 студио
30.06.2019 7 ноќи 380€
07.07.2019 7 ноќи 420€
14.07.2019 7 ноќи 440€
21.07.2019 7 ноќи 470€
28.07.2019 7 ноќи 470€
04.08.2019 7 ноќи 470€
11.08.2019 7 ноќи 470€
18.08.2019 7 ноќи 440€
25.08.2019 7 ноќи 420€

Цена за НАЕМ на студио за 7 ноќевања. Превоз со доплата.

 

ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ

ТЕРМИН 01.09.2019 08.09.2019 15.09.2019
Бр. на ноќевања 7 ноќи 7 ноќи 7 ноќи
Цена по лице 155€ 135€ 115€
Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.
За сместување во 1/3 студио за минимум 2 лица, 3-то лице плаќа само превоз ако користат.
 
Напомени:
 
Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.
Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнување. Термините дадени во табелата се непроменливи.
Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.
 
Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €
 
Задолжително патничко осигурување.
Собите се превземаат по 14.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.
За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.
Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице
ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени и сл.)!!!
Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот).
Прочитано 1872 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top