fbpx

Локација: Се наоѓа на само 30м. од плажа, во непосредна близина на центарот.
Сместување: трикреветни студиа, четирикреветни и петкреветни апартмани.
Опрема: АПП - дневна соба со два единечни кревети, опремена кујна, одделна спална соба со два или три единечни кревети, бања, ТВ и две тераси.Студио – три единечни кревета, опремена кујна, ТВ, бања и две тераси. Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).Клима уред: Доплата на лице место 3€ од ден.

10% за рана уплата до 15.03.2018 !!!

ПРВИТЕ ДВЕ СМЕНИ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ И НЕ СЕ ОДБИВА ЗА СОПСТВЕН ПРЕВОЗ!
ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ

Период Бр.на ноќи 1/3 студио 1/4 АПП 1/5 АПП
26.05 – 02.06 7* 69 € промо 79 € промо 89 € промо
02.06 – 09.06 7* 89 € промо 99 € промо 109 € промо
09.06 – 16.06 7* 129€ 169€ 189€
16.06 – 23.06 7* 159€ 189€ 209€
25.08 – 01.09 7* 179€ 209€ 229€
01.09 – 08.09 7* 129€ 169€ 179€
08.09 – 15.09 7* 109€ 139€ 149€
15.09 – 22.09 7* 99€ 109€ 119€
22.09 – 29.09 7* 59€ 69€ 79€

 

СЕЗОНСКИ ЦЕНИ

Период Бр.на ноќи 1/3 студио 1/4 АПП 1/5 АПП
23.06 – 02.07 9 419€ 459€ 479€
02.07 – 11.07 9 449€ 489€ 509€
11.07 – 20.07 9 479€ 529€ 549€
20.07 – 29.07 9 519€ 569€ 589€
29.07 – 07.08 9 519€ 569€ 589€
07.08 – 16.08 9 519€ 569€ 589€
16.08 – 25.08 9 519€ 549€ 569€

 

 

ВОНСЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ за 7*ноќевања со вклучен превоз, трето,четврто и петто лице доплаќаат за превоз.
Доколку се користи сопствен превоз (7*), цените се намалуваат за 10€ по лице.

СЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО (9 ноќевања) , превозот се доплаќа.
Доплата за превоз: 35 € за возрасни , 25 € за деца од 2 до 12 години, Деца до 2 години бесплатно
Тргнување од Скопје: 05:00ч. на автобуската станица пред старо матично на Илинденска, поаѓање од Велес 05.45 бензинска пумпа МАКОИЛ мотел Македонија
Превозот Ве остава до најблиската локација на вилата, каде може да застане и да се паркира
Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот).

НАПОМЕНА:
-Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимум едно дете до 5,99 години;
-Сместувањето во студијата е е во 14:00 (по локално време);
-Напуштање на апартманите е во 09:00 (по локално време);
-Секоја направена штета се плаќа на лице место;
-За хигиената во апартманите во текот на целиот престој се грижат гостите;
-За резервација, задолжителна уплата од 30% аванс,во спротивно резервацијата е неважечка;
-Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
-Задолжително патничко осигурување.
-Цените се изразени во EUR во денарска противвредност 1€ = 62,оо ден.
Важат општите услови за патувањe на СКТМ !

Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).Клима уред: Доплата на лице место 3€ од ден.

Прочитано 6014 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top