fbpx

Положба : Паралиа, 7 км од Катерини, на 120 м од плажа
Сместување: 75 соби, опремени со бања, балкон,клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар, сеф
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: а ла карт ресторан Apelles, бар,мини маркет, фитнес, мини маркет, сауна, хамам, џакузи, конференциска сала,надворешен базен,
базен за деца, игралиште за деца
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: коктел забави во бар Hibiskus

 

-25% за резервации до 30.11.2018

Princess

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD)

 

Прочитано 1076 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top