fbpx

Положба: комплексот се наоѓа на сама плажа, во местото Месоњи.
Сместување: 920 соби. Опремени со туш, телефон, балкон или тераса
Услуга: All inclusive
Содржини: рецепција, 4 главни ресторани ( Наусика, Калипсо, Улисес, ресторан поред плажа ), 3 кафетерии ( Ле Жардин, Пергола, Оазис ) , бар на плажа, бар, 4 базени, бутик, фризерски салон и др.
Плажа: песочна
Спорт и забава: Дионзос театар, Дионизос диско, аква парк, 4базени ( Ле Жардин, централен, Оазис и Делта ), француско куглање, одбојка, фудбал, кошарка, аеробик, ватерполо, дарт, пинг понг, тенис, кану, ски на вода и др.

до -30% за резервации до 31.03.2019 

Messonghi Beach Redovni 2019

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција).
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Медија

  • Локација:
Прочитано 2518 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top