fbpx
Локација: Оддалечен е 100 метри од центарот на Ниссаки, 25 км. од главниот град и 25 км. од аеродромот. 
Сместувачки капацитети: Вкупно 313 соби: 108 Double Rooms, Double Bungalow, 49 Family Rooms, 25 Family Rooms, 15 Family Bungalows, 3 Junior Suites, 8 Suites, 13 Family Maisonettes. 
Услуга: AI - (all inclusive), BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено. 
Плажа: На самата палжа.
Хотелски содржини: базен, џакузи, фризер, градски превоз (во близина на хотелот), масажа, паркинг, продавница, спа, теретана, сауна


 -15% за резервации до 31.01.2019

Sunshine Corfu Hotel Redovna 2019

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
За пократок престој можна е доплата (информации во агенција).       
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Медија

  • Локација:
Прочитано 524 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top