fbpx

Положба: се наоѓа во Гувиа, на 8km северно од градот Крф
Сместување: 251 собa, 109 бунгалови и 10 апартмани. Сите опремени со клима уред, балкон, телефон, мини фрижидерче, фен, сеф на доплата, сателитска ТВ
Услуга: AI – се вклучено, доручек, ручек, вечера, топли ужинки (пица, сендвичи), Сите локални и безалкохолни пијалоци, попладневен чај со колачиња, филтер кафе, капучино, топло чоколадо. Тенис со претходна резервација, пинг понг, одбојка, анимации
Содржини: Алкинос главен ресторан, ресторан покрај базенот, кинески ресторан, 5 барови. Продавница за сувенири, изнајмување на возила и велосипеди, интернет пристап на јавните места, менувачница, доктор на повик,
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: надворешен базен, џакузи на отворено, тениско игралиште, разни видови на забава, фудбал, пинг понг, тенис, одбојка на плажа, мини голф, куглање, детски базен, клуб и игралиште за деца.

-10% за резервации до 28.02.2019

Louis Corcyra Beach Reovna 2019

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
За пократок престој можна е доплата (информации во агенција).       
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Медија

  • Локација:
Прочитано 598 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top