fbpx

Положба: Агиос Иоанис Перистерон
Сместување: Сите соби се опремени со сателитска тв, радио, директна телефонска линија, фрижидер, сеф, тоалет, балкон...
Услугаполупансион (појадок и вечера)
Содржини: главен ресторан, а ла карт ресторан покрај базен, ресторан на плажа, бар, бар покрај базен, бар на плажа, бежичен интернет, продавница за накит, за сувенири, за обувки и облека, перална, салон за убавина.
Плажа: песок со ситни камчиња и дел бетонска со лежалки.
Спорт и забава: 5 базени со морска вода, фитнес центар, спа центар, миниклуб за деца, столен тенис, тенис, одбојка, кошарка, јога, аеробик, гимнастика во вода, кабаре, тематски вечери, забава на плажа, мини диско, водени спортови...

 

 Marabella Corfu Hotel Rredovna 2019

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Медија

  • Локација:
Прочитано 949 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top