fbpx

Положба : 700 м од Паралиа, 7 км од Катерини
Сместување: 176 соби. Собите се опремени со бања, балкон , клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар и радио.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера )
Содржини: ресторан ( во вечерните часови со музика), барови, таверна, бар покрај базенот, ТВ сала, мини маркет, сеф на рецепција, детско игралиште, доктор
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: 5 базени, два базени за деца, фитнес, спортски активности, кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-25% за резервации до 30.11.2018

MediteraneanVillage

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)       
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање


Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

Медија

  • Локација:
Прочитано 1760 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top