fbpx

Положба: Паралија,6 км од Катерини
Сместување: 50 соби, опремени со џакузи, интернет (WI-FI), ЛЦД ТВ, клима, мини бар, сеф
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: ресторан, бар, спа & велнес, надворешен базен, внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, паркинг
Плажа: 200 м од плажа, песочна
Спорт и забава: бар на базен, масажа

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-20% за резервации до 28.02.2019
 
Cosmopoliten

 

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Медија

  • Локација:
Прочитано 1581 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top