fbpx

Положба: Платамона
Сместување: 60 соби, опремени со сателитска ТВ,телефон, клима, мини бар, сеф, фен
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини:салон за убавина, ресторан, главен бар, бар на базен, базен со оддел за деца, игралиште за деца, мини клуб, мини маркет, перална, менувачница, рент а кар, ТВ соба, паркинг
Плажа: 60 м од плажа, песочна
Спорт и забава: бар на базен со DJ, фитнес, сауна, масажа, нуркање

до -20% за резервации до 31.01.2019

Kronos

Kronos

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. 

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Медија

  • Локација:
Прочитано 1268 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top