fbpx

Положба: се наоѓа во Oлимпик Бич
Сместување: хотелот располага со 47 соби, опремени со: балкон, клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар, интернет
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: рецепција, ресторан, а ла карт ресторан, бар, паркинг, бесплатен WI-FI, паркинг, конференциска сала, детско игралиште
Плажа: на 120 м од плажа
Спорт и забава: надворешни базени, СПА центар, фитнес сала, спортови на вода

Danai Hotel & SPA - 4 Stars (A)

Лето 2019
За резервации направени од 11.09.18 до 31.12.18

Минимум ноќи 2 3 3 3
Вид на сместување Услуга Структура 01.05.19-14.06.19 15.06.19-15.07.19 16.07.19-24.08.19 25.08.19-30.09.19
Single Room - HB 1Ad 61.6 70.4 92.4 70.4
Single Room - HB 1Ad+1ch(0-1) 61.6 70.4 92.4 70.4
Double Room - HB 2Ad 69.3 79.2 103.4 79.2
Double Room - HB 2Ad+1ch(0-1) 69.3 79.2 103.4 79.2
Double Room - HB 2Ad+1ch(2-5) 69.3 79.2 103.4 79.2
Double Room - HB 2Ad+1ch(6-11) 86.9 97.9 129.8 97.9
Double Room 4 pax - HB 2Ad+1ad+1ch(0-1) 110 125.4 165 125.4
Double Room 4 pax - HB 2Ad+1ad+1ch(2-5) 110 125.4 165 125.4
Double Room 4 pax - HB 2Ad+1ad+1ch(6-11) 110 125.4 165 125.4
Double Room 4 pax - HB 2Ad+2ch(0-1) 110 125.4 165 125.4
Double Room 4 pax - HB 2Ad+2ch(0-1)(2-5) 110 125.4 165 125.4
Double Room 4 pax - HB 2Ad+2ch(0-1)(6-11) 110 125.4 165 125.4
Double Room 4 pax - HB 2Ad+2ch(2-5) 110 125.4 165 125.4
Double Room 4 pax - HB 2Ad+2ch(2-5)(6-11) 110 125.4 165 125.4
Double Room 4 pax - HB 2Ad+2ch(6-11) 110 125.4 165 125.4
Triple Room - HB 3Ad 93.5 105.6 139.7 105.6
Junior Suite - Pool View HB 2Ad 93.5 116.6 155.1 116.6
Junior Suite - Pool View HB 2Ad+1ch(0-1) 93.5 116.6 155.1 116.6

Цените се дадени по соба по ноќ / во евра

 

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

 

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Медија

  • Локација:
Прочитано 1750 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top