fbpx

Локација: 3км од Лептокарија, 80 км од Солун
Капацитет: 220 соби и свити
Услуга: се вклучено
Хотелски содржини: ресторан, таверна, кафетерија, 1 голем базен, и 1 помал детски, бар (маин бар, поол бар, беацх бар), ТВ сала, мини маркет, сауна, фитнес центар, хидро масажа, фризер, билијард, спортски терени, тенис, одбојка, кошарка, пинг-понг, мини голф), детско игралиште, водни спортови
Опременост на собите: клима уред,телефон, радио,ТВ, Мини бар, фен, фрижидер, балкон

АКЦИЈА -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.12.2018

Poseidon

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Медија

  • Локација:
Прочитано 2080 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top