fbpx

Положба: Палиури, на 400м од плажа
Сместување: 150соби, студиа и апартмани распределени во различни објекти. Студијата се опремени со бања, фен, тв сателитска, клима, телефон, сеф, и кујна. Апартманите се со две оделени соби: балкон или веранда, бања, фен, сателитска тв, клима, телефон, сеф и кујна.
Содржини: ресторан, бар, снак бар, бар на базен.
Услуга: се вклучено
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: базен, базен за деца, катче за деца, тенис, кошарка, одбојка на плажа, водни спортови.

-25% за резервации до 31.22.2019

 Chrousso Village Redovni

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Медија

  • Локација:
Прочитано 2235 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top