fbpx

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЕГИПЕТ ЛЕТО 2019

  • Понудата е објавена на 13/04/2018

 

 

Специјална понуда
Хургада 26.06.2019
*** Понудата е валидна за резервации до  20.06.2019 ***
 
KING Tut 3*
6 ноќевања – ALL Inclusive
Цена по лице: 319€
 
Marlin Inn Azur Resort 4*
6 ноќевања – ALL Inclusive
Цена по лице: 345€
 
Jasmine Palace Resort 5*
6 ноќевања – ALL Inclusive
Цена по лице: 389€
 
PICKALBATROS – Alf Leila Wa Leila 4*
6 ноќевања – ALL Inclusive
Цена по лице: 393€
 
AMC ROYAL RESORT 4 *
6 ноќевања – ALL Inclusive
Цена по лице: 409€
 
Prima Life Makadi Resort & SPA  5*
6 ноќевања – ЕXTRA ALL Inclusive
Цена по лице: 429€
 
HILTON Hurghada Resort 5*
6 ноќевања – ALL Inclusive
Цена по лице: 469€
 
PICKALBATROS CITADEL Sahl Hasheesh 5*
6 ноќевања – ALL Inclusive
Цена по лице: 469€
 
 
 
 
ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА
* 6 ноќевања во одбраниот хотел на наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Хургада – Скопје со чекиран багаж до 20кг
 
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Хургада
* Организација на аранжманот и асистенција на пристигнување во Хургада.
 
ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА
* Аеродромски и административни такси во износ од 80еур (25еур за бебе до 1.99 год)
* Патничко здравствено осигурување
* Влезна виза за Египет - за МК пасоши се добива на лице место по пристигнување, потребни се 25усд, хотелска резервација ипасош со важност од минимум 6месеци.
* Хотелски услуги после одјавување на собите (*** хотелот има право да ги прекине All Inclusive услугите по времето предвидено за одјавување)
* Факултативни екскурзии и други индивидуални трошоци.
 

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top