fbpx

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.06.2021

Тип на Соба Услуга Кап. на соба 26.06-23.07 24.07-27.08 28.08-17.09 18.09-08.10
Double Deluxe Mountain View НВ 2 57 61 49 37
Double Deluxe Side Sea View НВ 2 59 65 53 39
Family Sea View НВ 2+2 69 74 62 46
Double Deluxe Sea View НВ 2+1 64 69 56 43
Double Deluxe Sea View Priority Location НВ 2+1 68 72 59 45
Suite Sea View НВ 2+2 71 76 64 49
Мин.престој   3 3 3 1
Доплата за All Inclusive   31€ 31€ 29€ 25€

 

Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион

Услови за деца:

· 1 дете до 11,99 години со 2 возрасни лица ГРАТИС

· 2-ро дете до 11,99 години со 2 возрасни лица 50% попуст од цена на возрасен

Напомена:

· 3-то возрасно лице попуст 30% на дополнително легло

· Доплата за еднокреветна соба +70% од цената во табела

· Во цената не е вклучена турстичка такса и хотелско осигурување 1,20€ по лице на ден за возрасни; Деца до 11,99 плаќаат 0,20€ по лице на ден

· Цените се дадени по лице во EUR, уплата се врши исклучво во денарска противредност 1€=61,8 Денари.

Политика за откажување:

· 15 дена пред датум на пристигнување откажување без пенали, 14 дена пред пријавување или no-show ке се наплати 100%.

Прочитано 181 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 08.30 - 17.00

Сабота 09.00-13.00

Top