fbpx
ВИЛА ПАЛМА – Бечичи
ВИЛА ПАЛМА се наоѓа на 250м од плажа во непосредна близина на хотелот Бела Виста.Вилата располага со ½ и 1/3 соби како и  1/3 и ¼ студија. Студијата се со  комплетно опремена кујна, сопствено купатило, клима, тв, тераса. Собите се со сопствено купатило, клима (вклучена во цената), тв, фрижидер, тераса. Во вилата се наоѓа и ресторанот Палма каде гостите од вилата имаат појадок и вечера. Исхраната е континентална (избор од неколку јадења). Појадокот е од 07-10часот, а вечерата од 17 до 20часот. Вилата нема сопствен паркинг.
 
-15% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.04.2021
-10% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.05.2021
 
ТЕРМИН ЦЕНА ВО ЕВРА
11.06-20.06.2021 265
20.06-29.06.2021 270
29.06-08.07.2021 285
08.07-17.07.2021 299
17.07-26.07.2021 309
26.07-04.08.2021 309
04.08-13.08.2021 309
13.08-22.08.2021 299
22.08-31.08.2021 285
31.08-09.09.2021 270
09.09-18.09.2021 265

* Цените се изразени во евра и се однесуваат  на  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ
 (9 пoлу пансиони со вклучен превоз).
- Прво дете   до 12 год. ПОПУСТ   од 50 % од цената на аранжманот.
- Второ  дете до 12 год. - ГРАТИС (доплата за превоз 40 евра/не користи кревет).
-Попустот важи за сместување со две возрасни лица (во трокреветна соба)
-Попуст за трето возрасно лице и дете над 12год – 20% попуст
- Дете до  5 год. кое не користи кревет и храна- ГРАТИС (доплата за превоз 20 евра )
Ако сака храна за истата се доплаќа 50евра.
* Намалување за патување со сопствен превоз - 20 евра.
* Сите попусти за деца важат при сместување со две возрасни лица.
* Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на лице место при сместување.
 
НАПОМЕНА
-попустот за рана уплата важи само за плаќање во готово и за целосна уплата
-доколку се прави промена на аранжман уплатен со попуст, новиот договор се калкулира -согласно редовниот ценовник и во периодот кога се во тек попустите за рана уплата
За време на патувањето ќе бидат запазени сите протоколи, задолжителна дезинфекција при влез во автобус, одржување на дистанца на патници кои не патуваат заедно.
Се патува согласно моменталните протоколи за превоз.
За време на патувањето во автобус задолжително е носење на маска со која се покрива устата и носот. Патниците се должни за цело време траење на патувањето да внимаваат на својата безбедност и на безбедноста на цела група, и да ги почитуваат правилата и препораките.
-Агенцијата не сноси никаква одговорност за квалитетот на интернер конекцијата во објектите.
 
Прочитано 182 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top