fbpx

Положба: Во склоп на комплексот “Porto Carras”. На 1км од Неа Мармарас. Хотелот има сопствена плажа долга 1,5 км.
Сместување: 434 соби. Собите се опремени со бања, фен, балкон, телефон, сателитска ТВ, клима, интернет, сеф, минибар
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: 3 ресторани, таверна, ТВ сала, бутици, диско клуб, бар (маин бар, поол бар, бар на плажа), мини маркет, фризер, винотека, продавници
Плажа: песочна <

Положба: Во комплексот “Porto Carras” на 1,5км од Неа Мармарас, 115км од Солун.
Сместување: 477 соби (фамилијарни, свити). Собите се опремени со бања, фен, балкон, телефон, сателитска ТВ, клима, интернет, сеф, минибар, менувачница
Услуга: се вклучено
Содржини: ресторани, барови (бар покрај базен, снек бар, казино бар), детско игралиште, ноќен клуб, кино, театар на отворено, винотека, фитнес центар, шопинг центар, мини маркет..
Плажа: песочна
Спорт и забава: отворен базен, затворен базен диско, фитнес центар, спортски терени (тенис, 18 голф терени, фудбал, кошарка, одбојка на плажа), јавање, водени спортови.

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top